Stowarzyszenie MotoMikołaje Bielsko - Biała  jest Organizacją  Pożytku Publicznego NON PROFIT KRS 0000438516  

   Stowarzyszenie OPP Motomikołaje Bielsko-Biała od 2008 roku angażuje się pomoc wychowankom Placówki Opiekuńczo Wychowawczej nr 3 i nr 4  przy ulicy Pocztowej w Biesku- Białej. Jak zawsze zaczęło się niewinnie, od grupki entuzjastów, którzy doprowadzili do tego, że dziś Motomikołaje Bielsko Biała to formalne stowarzyszenie, które w sposób zorganizowany działa na rzecz pomocy dzieciom.

Naszą inicjatywę aktywnie wspiera min Rafał Sonik – znany pasjonat sportów motorowych, uczestnik rajdów Dakar. Jego ogromne zaangażowanie i wsparcie pomogło naszej akcji nabrać rozmachu.

Dzięki wsparciu ludzi dobrej woli co roku Dom Dziecka zaopatrujemy w ubrania, pieluchy, przybory szkolne, pomoce dydaktyczne. Finansujemy dzieciakom wycieczki edukacyjne, zimowiska na nartach czy wakacyjne wyjazdy sportowe. 

Obecne nasza spontaniczna niegdyś akcja to zorganizowane przedsięwzięcie, w które zaangażowane jest ponad 150 osób, a nasze skarbonki można spotkać w 25 miejscach miasta. Akcję objęły patronatem medialnym gazeta Motocykl, serwis ścigacz.pl, portal bielsko-biała.pl, SuperNowa. 

Martyna Wojciechowska, Rafał Sonik, Ola Kutz, Ania Guzik to nasi honorowi Motomikołaje, którzy wspierają naszą akcję.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego-jeżeli masz ochotę możesz przekazać na naszą działalność swój 1%.

HOHOHO.... dziękujemy za wieloletnie zaufanie i wsparcie.